środa, 22 czerwca 2011

Test edytora

No, może wreszcie znajdę edytor
Kto wie, dijit z linkiem, a jak oni wstawiają obrazki?

KJM, co z tym zdjęciem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz