wtorek, 21 czerwca 2011

Skąd jest ta strona

Bo męczą mnie reklamy, flashe i chłam. I postanowiłem zrobić własną wyszukiwarkę noclegów nad morzem. Kocham Bałtyk (no, niech będzie, lubię, faceci nie płaczą) i jeżdżę tam na wczasy już ze 40 lat. A o dobrą wyszukiwarkę ostatnio nie łatwo, wpychają wszędzie reklamy, promowane obiekty, ja chcę ustawić własne kryteria wyszukiwania pokoju, żeby mi się nie wpychało w ręce to,o co nie proszę. No i zrobiłem coś takiego: noclegi nad Bałtykiem

1 komentarz: