No, może wreszcie znajdę edytor
Kto wie, dijit z linkiem, a jak oni wstawiają obrazki?
KJM, co z tym zdjęciem?
środa, 22 czerwca 2011
wtorek, 21 czerwca 2011
Skąd jest ta strona
Bo męczą mnie reklamy, flashe i chłam. I postanowiłem zrobić własną wyszukiwarkę noclegów nad morzem. Kocham Bałtyk (no, niech będzie, lubię, faceci nie płaczą) i jeżdżę tam na wczasy już ze 40 lat. A o dobrą wyszukiwarkę ostatnio nie łatwo, wpychają wszędzie reklamy, promowane obiekty, ja chcę ustawić własne kryteria wyszukiwania pokoju, żeby mi się nie wpychało w ręce to,o co nie proszę. No i zrobiłem coś takiego: noclegi nad Bałtykiem
Subskrybuj:
Posty (Atom)
