wtorek, 18 października 2011

Wyszukiwanie noclegów nad morzem

Strasznie ciężko zrobić samemu cały system, ale w zasadzie jest już gotowy. Teraz muszę tylko znaleźć ogłoszeniodawców. Mam już kilku z Wolina, próbowałem Mierzeję Wiślaną, ale tam coś słabo. Ten sezon znowu dla Bałtyku nie był udany, pogoda nie dopisała. Myślałem, że będą mieli więcej turystów i bardziej postarają się o reklamę. Magda była nad morzem i mówiła, że tam ludzie stoją na dworcu PKP i polują na turystów, żeby oferować im nocleg, ja coś nie mam szczęścia. W każdym razie zapraszam na wyszukiwanie noclegów nad morzem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz